Umów wizytę 888 300 301
Gdańsk, Szymanowskiego 2
Klinika Mediss Medical Specjaliści Urolog lek. Adam Blumensztajn

lek. Adam Blumensztajn

11 cze 2024

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na codzień pracuję i odbywam szkolenie specjalizacyjne na oddziale Urologii w szpitalu w Kościerzynie, gdzie wykonuję zabiegi urologiczne w pełnym zakresie.

Jestem osobą w pełni zaangażowaną w swoją pracę, wnikliwie analizuję problemy, z którymi zgłaszają się do mnie pacjenci. Stawiam na rzetelnie przeprowadzoną diagnostykę, co umożliwia mi podjęcie działań prowadzących do poprawy stanu zdrowia i komfortu życia moich podopiecznych.
Jako pasjonat swojej dziedziny, regularnie uczestniczę w krajowych i zagranicznych kongresach oraz kursach, dzięki czemu nieustannie uaktualniam wiedzę oraz podnoszę swoje kwalifikacje. Przeszedłem m.in szkolenie z zakresu wykonywania biopsji fuzyjnych, małoinwazyjnego endoskopowego leczenia kamicy moczowej, a nabytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w codziennej praktyce.

Jestem aktywnym członkiem Amerykańskiego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego.
Szczególne zainteresowanie tematem płodności i seksualności męskiej zaowocowało ukończeniem przeze mnie dwuletnich studiów podyplomowych na kierunku seksuologia kliniczna. W pracy najbardziej cenię sobie kontakt z pacjentem, a jego zadowolenie z uzyskanych efektów stanowi dla mnie największą nagrodę za trud włożony w proces leczenia.

W Mediss Medical Clinic konsultuję pacjentów z zakresu schorzeń urologicznych oraz wykonuję szereg diagnostycznych badań: USG nerek, pęcherza moczowego, gruczołu krokowego, jąder, transrektalne prostaty; biopsję prostaty, prącia czy moszny. Wykonuję także drobne zabiegi chirurgiczne: podcięcie wędzidełka, obrzezanie, operacje stulejki, a także zabiegi męskiej antykoncepcji bez skalpela – wazektomia WBS.